24 червня 2021 р. Ректор Університету Анатолій Гетьман взяв участь у Всеукраїнській стратегічній сесії “Освіта України – 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти”

Захід проходив у м. Харкові. На сесії були присутні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Юлія Гришина, керівництво Харківської ОДА, Харківської обласної ради та мерії, керівники департаментів (управлінь) освіти і науки, Київської міської державної адміністрації, ректори (директори) закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти й інші.

«Створення подібного комунікаційного майданчику набуває особливої актуальності в умовах гострої необхідності обговорення цифровізації освіти, державної підтримки та заохочення молодих вчених, розвитку науки та дослідницької діяльності в університетах України тощо. Це чудова можливість обговорити ті соціально-економічні зміни в суспільстві, що по суті задають нові параметри функціонування системи освіти та ставлять перед нами нові завдання, – зазначив Анатолій Гетьман. – Актуальним є і обговорення новітніх  процесів розвитку системи освіти в закордонних університетах, пошук нових форм комунікації та спільної проектної діяльності,  впровадження кращих європейських практик на терени української вищої школи. Впевнений, що ця стратегічна сесія спровокує новий імпульс реформування вітчизняної системи освіти».