19 ВЕРЕСНЯ — 28 ВЕРЕСНЯ 2021 р. буде проводиться Міжнародна онлайн-школа «Mountain Ecosystems and Resource Management»

Програма школи присвячена вирішенню актуальних питань збереження гірських екосистем та управління гірськими природними ресурсами в контексті сталого розвитку.

Висококваліфіковані науковці, викладачі та практики з країн Європи, Азії, Африки та Північної Америки представлятимуть результати досліджень гірських регіонів зі всього світу, присвячені вирішенню таких проблемних питань як зміна клімату, охорона біорізноманіття гірських екосистем, забезпечення сталого розвитку в контексті управління гірськими природними ресурсами, еко-туризму та багато інших.

Школа буде корисною для дослідників, студентів, практиків та викладачів, які прагнуть розширити свої знання про гори та гірські екосистеми у контексті забезпечення сталого розвитку, розглянути міжнародні підходи до вирішення актуальних проблем сталого використання гірських природних ресурсів та стати частиною міжнародної наукової спільноти.

Школа проводиться англійською мовою та включає учасників з більше ніж 30 країн світу.

Pеєстрація відкрита до 10 вересня 2021 р.

Участь безкоштовна

Детальніше про захід – за посиланням