Відбувся круглий стіл: «Правове регулювання екологічної безпеки в Україні»

Захід проведено за ініціативи студентського самоврядування господарсько-правового факультету та кафедри екологічного права.

Засідання відкрив доцент кафедри екологічного права Є.П.Суєтнов. Він привітав присутніх, висловив подяку студентам за їх активну позицію, небайдужість до сучасних еколого-правових проблем та зазначив, що в наш час проблеми правового регулювання екологічної безпеки в Україні є надзвичайно актуальними, адже наявна нормативно-правова база в цій сфері дуже часто не відповідає умовам сьогодення. Для своєчасного та правильного вирішення наявних еколого-правових проблем потрібні справжні фахівці, які, є сподівання, зараз навчаються в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Учасників заходу також привітали викладачі кафедри екологічного права доцент В.Л.Бредіхіна та  асистент Е.Є.Туліна.

З доповідями виступили: А.Рядних (господарсько-правовий факультет, 5 курс) – «Видобуток сланцевого газу в Україні: альтернативне вирішення питання енергетичної залежності чи нові загрози для екологічної безпеки держави?»; Ю.Музика (господарсько-правовий факультет, 5 курс) – «Негативний вплив автомобільного транспорту на НПС: актуальні питання»; О.Афоніна (господарсько-правовий факультет, 5 курс) – «Дотримання правового регулювання поводження з відходами як засіб забезпечення екологічної безпеки»; В.Стахів (господарсько-правовий факультет, 5 курс) – «Біологічна зброя в сучасному світі: актуальні питання»; Д.Григорова  (господарсько-правовий факультет, 5 курс) – «Захист екологічних прав у Європейському суді з прав людини» та ін.