Оголошується прийом робіт для участі у сьомій міжнародній науковій конференції «Парламентські читання» Лабораторія законодавчих ініціатив у партнерстві з Факультетом правничих наук, Факультетом соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія», а також Кафедрою парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України проводить Сьому міжнародну наукову конференцію «Парламентські читання» . Конференція відбудеться 26-27 травня 2017 року в місті Києві за адресою вул. Грушевського, 22 (Будинок урочистих офіційних прийомів). Умови участі у вкладеному файлі. Конференція є частиною проекту, що реалізує ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа, сприяє становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу. Криза українського парламентаризму є однією з найактуальніших нині проблем, яка визначає ряд завдань, які є нагальними до вирішення, щоб її подолати. Зокрема,

• забезпечення ефективного виконання конституційних функцій Верховної Ради України;
  • підвищення якості українського парламентаризму;
  • підвищення прозорості, передбачуваності, ефективності та відкритості процесу роботи Верховної Ради України.

Цьогорічна конференція покликана сформувати якісно вищий рівень експертного та академічного дискурсу в Україні та залучити молодих науковців і представників академічних кіл до проведення досліджень щодо еволюції становлення та тенденцій розвитку парламентаризму в Україні, якісної та кількісної оцінки внутрішньопарламентських процесів, методології дослідження поведінки парламентарів. Організатори запрошують до участі вітчизняних науковців (зокрема, викладачів, аспірантів та студентів старших курсів) , а також представників інших країн. Для участі у конференції потрібно зареєструватися за посиланням : https://goo.gl/forms/KPkdqDSgqcahMFKu2 заповнивши аплікаційну форму до 10 травня 2017 року (включно) . Після реєстрації на вказану електронну адресу протягом 3-х днів надійде детальна інформація щодо участі. Додаткова інформація за телефоном: (044) 531 37 68, моб.: +38 (067) 242 80 91 або електронною поштою: parliam.readings@laboratory.kiev.ua (контактна особа: Ірина Черпак , Адміністративний менеджер Лабораторії законодавчих ініціатив ).