XI Регіональний конкурс молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»

Департамент сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
ГО «Молоді харків’яни»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

XI Регіональний науковий конкурс молодих вчених
«Ґендерна політика очима української молоді»

Мета Конкурсу: вивчення та розповсюдження кращих практик забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

Основні питання, що пропонуються для науково-практичного аналізу:

• тендерні стратегії: історія та сучасність;
  • тендерна рівність як чинник європейської інтеграції України;
  • тендерні аспекти сталого розвитку;
  • тендерний компонент у сферах безпеки та оборони, охорони здоров’я, екології, соціального захисту, освіти, культури та ін.;
  • -питання протидії дискримінації за ознакою статі; шляхи подолання негативних традиційних тендерних стереотипів;
  • «Харків — місто рівних можливостей».

До участі у Конкурсі запрошується автори-‘авторки оригінальних наукових робіт віком до 35 років включно. Переможці будуть нагороджені дипломами

Кращі роботи за напрямом «Харків — місто рівних можливостей» будуть відзначені спеціальними призами.

Заявки на участь — надсилати до ЗО вересня 2017 р.

Наукові роботи у вигляді статті (до 15 сторінок) або наукового повідомлення (4-5 сторінок) — надсилати до 15 жовтня 2017 року на адресу Оргкомітету (роздрукований примірник) та на два e-mail: Galyna.Fesenko@ kname.edu.ua; v.sycbova@kaxazin.ua.

За результатами Конкурсу планується видання збірника наукових робіт, що індексується у Google Scholar.

Ґендерна політика очима української молоді (2016)

Адреса Оргкомітету:

61002, м. Харків, Куликівський узв., 12, ХНУМГ імені О.М. Бекетова, Тендерний центр (адмін. корпус, каб. 228а), сайт: http://gc.kname.edu.ua.