23 листопада 2017 відбудеться круглий стіл «Community policing – нова парадигма діяльності поліції»

23 листопада 2017 року у місті Одесі кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія» проводитиме круглий стіл «Community policing – нова парадигма діяльності поліції».

Метою даного круглого столу є обговорення актуальних питань взаємодії поліції та громадськості в сфері протидії злочинності.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування, юристи-практики та представники громадських організацій.

Орієнтовні питання для обговорення в межах круглого столу:
1. Поліція та громада: проблеми комунікації та зворотного зв’язку.
2. Забезпечення прозорості діяльності поліції через призму ЗМІ.
3. Взаємодія ЗМІ, громадськості та поліції в контексті протидії злочинності.
4. Участь громадськості у доборі та просуванні по службі поліцейських.
5. Реформа Національно поліції: перспективи діяльності дільничних офіцерів поліції.

Форма проведення: очна, заочна.

Термін подання матеріалів продовжено до 15 листопада 2017 року (включно).
Для участі у круглому столі необхідно надіслати на електрону адресу оргкомітету k.stil2017@gmail.com:
• заявку;
• відредаговані матеріали конференції;
• відскановану рекомендацію наукового керівника (для учасників без наукового ступеня).