Проведено XVІ Всеукраїнську кримінологічну конференцію для студентів, аспірантів та молодих вчених «Злочинність у глобалізованому світі»

Організатор – кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У заході взяли участь, зокрема, представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Естонської академії безпеки, Національної академії внутрішніх справ, Інституту служби зовнішньої розвідки України, Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії управління, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман. Анатолій Павлович привернув увагу присутніх до мільярдних щорічних збитків для світової економіки від сучасних форм транснаціональної злочинності, що підкреслює актуальність наукових доробок у галузі протидії кіберзлочинності, корупції, торгівлі наркотичними речовинами та усім формам дискримінації.

Пленарне засідання розпочала студентка 5 курсу, 8 групи Інституту прокуратури та кримінальної юстиції М.А.Валовина із доповіддю «Роль патріотизму у протидії злочинності». Продовжили захід гості та представники Університету: доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, проректор з навчальної роботи Інституту служби зовнішньої розвідки України І.М.Копотун – «Кримінально-правова характеристика використання службовою особою влади чи службового становища»; представник Естонської академії безпеки, професор Ерік Рюютел – «Вплив батьків на споживання підлітками алкоголю: результати проекту SEYLE»; аспірант кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Р.П.Іжевський «Роль «Ініціативи COST-УКРАЇНА» у запобіганні злочинам, пов’язаним із будівництвом автомобільних доріг» та ін.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.