ІІ-га Міжнародна науково-практична конференція «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІ-гої Міжнародної науково-практичної конференції «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб», яка відбудеться 20 квітня 2018 року в м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету.

Конференція проводиться відповідно до плану Міністерства освіти і науки України проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів на 2018 рік з ініціативи юридичного факультету УжНУ.

Публікація матеріалів конференції БЕЗКОШТОВНА.  Планується видати збірник матеріалів після завершення конференції.

У рамках конференції планується робота за такими тематичними напрямами (секціями):

1.    Міжнародно-правове регулювання статусу  внутрішньо переміщених осіб та біженців.

2.    Здійснення конституційних прав внутрішньо переміщеними особами.

3.    Адміністративно-правові механізми захисту прав  внутрішньо переміщених осіб.

4.    Здійснення цивільних та трудових прав внутрішньо переміщеними особами.

5.    Гарантії соціальних прав внутрішньо переміщених осіб.

6.    Проблемні аспекти судового захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Зазначені матеріали необхідно надіслати до 12:00 12 квітня 2018 р. на адресу електронної пошти marija.mendzhul@uzhnu.edu.ua

В темі листа просимо зазначити: науково-практична конференція «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб»