Підсумки Всеукраїнської студентської олімпіаді за спеціальністю «Правознавство» серед студентів 4-5 курсів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за 2017-2018 н.р.

Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».
Мета − підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.
На олімпіаді перевірялися знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, адміністративного процесуального права, сімейного права, основ римського права, цивільного права, цивільного процесу, трудового права, екологічного права, господарського права, податкового права, кримінального права, кримінального процесу, міжнародного права, міжнародного приватного права, криміналістики.
Роботи студентів передбачали анонімне тестування. Кожен учасник олімпіади виконував тест на бланку, який не містив жодних даних про нього, а лише спеціальний код. Для забезпечення анонімності тестування ні до його проведення, ні після перевірки тестових завдань ні члени Комісії, ні її працівники не мали інформації про персональні дані учасників, які складали тест.
Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання.
Для перегляду остаточних результатів натисніть на посилання:

Підсумки І туру Всеукраїнської студентської олімпіаді за спеціальністю «Правознавство» серед студентів 4-5 курсів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за 2017-2018 н.р.

Протокол проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіаді за спеціальністю «Правознавство» серед студентів 4-5 курсів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за 2017-2018 н.р.