В Університеті відбувся круглий стіл: «Сучасні інструменти виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»

Організатори – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), НДІ ВПЗ імені академіка В.В.Сташиса НАПрН України та Громадська рада при АРМА.

Відкрив засідання проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, який зазначив, що цей захід є першим кроком співпраці з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

З доповідями виступили: голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антон Янчук – «Становлення та основні функції Національного агентства»; директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко – «Повноваження та результати діяльності НАБУ за ІІ півріччя 2017 року» та доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Білоус – «Діяльність з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними злочинним шляхом: проблеми наукового, кадрового і законодавчого забезпечення».

На круглому столі обговорено особливості виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні; правові засади управління та реалізації арештованих активів; взаємодія АРМА з правоохоронними органами з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.