Розпочала роботу дводенна ІІ Міжнародна наукова конференція «Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення»

Організатори: кафедра адміністративного права, кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У конференції беруть участь викладачі вищих навчальних закладів, представники наукових установ, органів виконавчої влади, судових органів, місцевого самоврядування, зацікавлені студенти та аспіранти.

До участі у конференції залучились також викладачі та студенти вузів Республіки Польща – Варшавського університету, Варшавської політехніки та Університету Вармінсько-Мазурського в Ольштині.

Відкрив захід перший проректор Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Ю.П.Битяк. З вітальними словами до учасників також звернулася голова Харківського університетського консорціуму, доктор соціологічних наук, професор директор регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Л.О.Бєлова.

Під час панельної дискусії виступали: доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.П.Матюхіна – «Адміністративні реформи як відповідь на виклики суспільства»доктор юридичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка О.С.Проневич – «Концепт «публічне адміністрування» у польській управлінсько-правовій традиції»; доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права і процесу Харківського національного університету внутрішніх справ А.Т.Комзюк – «Щодо співвідношення понять «публічне управління» та «публічне адміністрування»»; кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Б.Червякова – «Забезпечення інформаційних прав в процесі прийняття індивідуальних (адміністративних) актів органами публічного управління» та ін.

Модератором конференції виступила доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.П. Матюхіна.

Завтра, 13 квітня пройдуть панельні дискусії «Студентської наукової трибуни», модераторами яких виступлять студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції – Волкова Софія, Пєтрова Єсенія, Черненко Ярослав, Деркач Артем, Інституту підготовки кадрів для Служби безпеки України – Сучкова Анастасія та Козирчук Іван, а також  студент міжнародно-правового факультету Карбан Михаїл. Всього до проведення конференції залучилось 87 студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших вузів України.