Відбулася VІІ студентська науково-практична конференція «Забезпечення законності в Україні»

Організатор: кафедра іноземних мов №3 Університету.

Учасниками стали більше 50 студентів І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.

Відкрив конференцію заступник декана Інституту прокуратури та кримінальної юстиції  Р.І.Таш’ян, який відзначив, що проведення таких студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки та розширенню особистісних і професійних можливостей студентів, оскільки володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

Із вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри іноземних мов №3 О.Ю.Кузнецова, яка підкреслила, що захід спрямовано на стимулювання професійних інтересів студентів та на розвиток їх умінь спілкування англійською мовою у професійно-спрямованому контексті і додала, що володіння іноземними мовами є важливим інструментом забезпечення мобільності, налагодження ефективної особистої і професійної комунікації.

На пленарному засіданні з доповідями англійською мовою і презентаціями виступили студенти 1-го курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Бабенко Єлізавета (01-17-04) – «State Bureau of Investigation: For and Against», Клімчук Богдан (01-17-15) – «Precedent Law in Ukraine», Сметаніна Анастасія (01-17-09) – «Political Meritocracy in Singapore: “From the Third World into the First”», Дорошенко Родіон (01-17-04) – «The Overview of the Bar in  the UK» та Денисюк Юлія (01-17-10) – «Top Ten of Most Expensive and Successful Lawyers».

Конференція продовжила роботу у секціях.

Прагнення студентів до обговорення правничих питань англійською мовою свідчить про розуміння того, які переваги й перспективи надає знання й можливість спілкуватися іноземною мовою як у сфері  освіти, так і у професійному житті.