Інтерактивний семінар Миколи Гнатовського «Збройний конфлікт між Росією і Україною: міжнародно-правовий вимір».

23 травня 2018 року Центр дослідження верховенства права і релігії НЮУ і Харківське юридичне товариство за підтримки Національної академії правових наук України проводять інтерактивний семінар Миколи Гнатовського «Збройний конфлікт між Росією і Україною: міжнародно-правовий вимір».

Спікер: Микола Гнатовський, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародний відносин КНУ, президент Європейського комітету із запобігання катуванням, перший віце-президент Української асоціації МП, старший юридичний радник Democracy Reporting International.

Місце: Будівля Президії НАПрН України, м. Харків, вул. Пушкінська, 70, 2 поверх, конференц-зала.

Час: 16.30 – 19.00

Опис події: Микола Гнатовський говоритиме про міжнародно-правові аспекти збройного конфлікту між Росією і Україною. Зокрема, йдеться про такі питання:

- роль міжнародного права у вирішенні збройного конфлікту між Росією і Україною;

- участь міжнародних організацій у вирішенні цього конфлікту, зокрема, перспективи миротворчої місії ООН;

- зобов’язання України за міжнародним правом у зв’язку зі збройним конфліктом з РФ;

- міжнародно-правовий статус сторін конфлікту;

- проблеми залучення міжнародних судових установ до покарання винних у агресії проти України та вчинених у контексті цієї агресії злочинів;

- конфлікт між Росією і Україною і транзитивна юстиція;

- роль Європейського суду з прав людини у вирішенні цього конфлікту;

- міжнародно-правові механізми відновлення суверенітету України над АР Крим.

Семінар проходитиме у формі Q&A, тобто учасники семінару матимуть можливість спрямовувати дискусію зі спікером відповідно до питань, що їх цікавлять.

Реєстрація на семінар (обов’язково) здійснюється за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1vYICxRpMwJuCk_9SfeCoDkvpkPbjPDWCXXeu39UCdk0/edit