Запрошення взяти участь у «Літній школі інтелектуальної власності», що проходитиме з 16 по 27 липня 2018 р. на базі КНУ імені Тараса Шевченка

«Літня школа» призначена для студентів, випускників та молодих фахівців, а також всіх бажаючих поглибити свої знання у сфері IB. У Вас є уникальна можливість отримати глибокі знання про IB, оцінити роль IB, дізнатися більше про неї як інструмент економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку та зрозуміти. яку роль відіграє ВОIB в глобальному адмініструванні IB.

Програма складається з лекцій провідних фахівців ВОIB, регіональних та національних експертів у сфері права інтелектуальної власності, а також тематичних досліджень та групових обговорень із обраних тем.

Учасникам, які успішно виконали вимоги програми, надається сертифікат.

Оскільки участь учасників обмежена, перевага надаватиметься тим кандидатам, які мають сертифікат  DL-101.  Водночас, його наявність не є обов’язковою.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація проходить на сайті ВОIB (за посиланням https://welc.wipo.int/authpage/signin.xhtml?goto=https%3A%2F%2Fwelc.wipo.int%3A443%2Facrp%2Findex.jsf) до 6 липня 2018 року. Детальніше ознайомитися зі структурою курсу і його функціоналом можливо за посиланням: https://welc.wipo.int/acc/index.jsf?page=wssCatalog.xhtml&lang=en

Будемо раді надати можливість взяти участь зацікавленим особам у підвищенні своїх знань та практичних навичок у сфері IB завдяки участі в роботі Літньої школи з інтелектуальної власності.