Запрошення взяти участь у «Літній школі з інтелектуальної власності»

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА

Дана програма призначена для осіб (студентів магістратури, аспірантів, та фахівців з будь-якої галузі навчання або дисципліни), які цікавляться сферою інтелектуальної власності та перспективами її розвитку та використання.

В учасників буде унікальна можливість отримати глибокі знання інтелектуальної власності, що є інструментом економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку та зрозуміти роль Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності в її глобальній адміністрації.

Усі лекції та заняття проводитимуться експертами з ВОІВ та з України на англійській мові. Програма складається з тематичних досліджень та групових обговорень з обраних учасниками тем. Після проходження програми навчання, учасникам, які успішно виконали вимоги програми, надається сертифікат.

Місцем проведення Літньої школи є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, місто Київ. Вартість курсу для студентів магістратури з України складає еквівалент 50 доларів США. Вартість курсу для інших зацікавлених осіб з України складає еквівалент 100 доларів США.

Термін реєстрації: 16 травня 2018 — 06 липня 2018.

Термін оплати курсу: 20 червня 2018 — 06 липня 2018.

Термін проведення курсу: 16 липня 2018 — 27 липня 2018.

Зареєструватися або детальніше ознайомитися зі структурою курсу і його функціоналом можливо на сайті ВОІВ за наступним посиланням: