27 серпня відбудеться Innovation — 2018 в рамках міжнародної конференції НАНО — 2018

Шановні колеги!

Міністерство освіти та науки України як співорганізатор комунікаційного заходу Innovation — 2018, що відбудеться 27 серпня 2018 р. в рамках міжнародної конференції НАНО — 2018, запрошує долучитися до участі.

Метою заходу є популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів. У рамках заходу заплановано обговорення Стратегії інноваційного розвитку в Україні та світі; досвіду організації та принципів роботи наукових та технопарків в різних країнах світу, а також проведення Конкурсу інноваційних стартапів.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 60, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Для участі необхідно зареєструватись на сайті заходу «Innovation -2018” за посиланням: http://www.iop.kiev.ua/~een/PICNIC-2018/registration.html та до 20 серпня 2018 р. завантажити презентацію про розробку англійською мовою у форматі ppt. Учасники обов’язково повинні мати готовий прототип та презентацію англійською/німецькою мовами. Участь у заході є безкоштовною, витрати на відрядження здійснюються за власний рахунок.

За результатами надісланих заявок п’ять відібраних стартапів отримають можливість презентувати свої розробки на Innovation — 2018, де за підсумками усних презентацій (англійською мовою) буде обрано два переможця Конкурсу, які отримають Travel Grant для представлення своїх розробок на Invest Fomm- 2018 (Halle, Germany), на якому зарезервовано 2 учасника від України. Travel Grant покриватиме фактичні витрати для 1 представника старішу: переліт в обидві сторони, трансфер до місця проведення заходу та проживання (1 доба), а також організаційний внесок за участь на Invest Forum-2018 (Halle, Germany) (не більше 15 тис. грн.).