Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вдосконалення законодавства та правозастосування»

апорізька міська громадська організація «Істина» запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вдосконалення законодавства та правозастосування», яка відбудеться 26-27 жовтня 2018 року у м. Запоріжжі.

Кінцевий термін подання тез доповідей: 23 жовтня 2018 р. (включно).

До участі в міжнародній конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці юридичних факультетів ВНЗ та юридичних ВНЗ, а такожпрактикуючі юристи з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері права.

В рамках конференції планується робота наступних секцій:
1. Історія та теорія держави та права, філософія права;
2. Конституційне право, міжнародне публічне право;
3. Цивільне право та процес, сімейне право, житлове право, міжнародне приватне право;
4. Господарське право та процес;
5. Трудове право, право соціального забезпечення;
6. Екологічне, земельне, аграрне право;
7. Адміністративне право та процес, фінансове, інформаційне право;
8. Кримінальне право, кримінально-виконавче право, кримінологія;
9. Кримінальний процес, криміналістика.

Усі учасники забезпечуються збірником тез конференції.
Детальну інформацію про конференцію Ви можете знайти в додатку до цього листа, а також на сайті організації.

З повагою, оргкомітет конференції
Запорізька міська громадська організація «Істина»
Телефон: 095 440 91 76
Електронна адреса: іstina.pravo@gmail.com