Відбулася міжрегіональна науково-практична конференція молодих учених «Економіка, менеджмент і право у ХХІ столітті: стратегічні пріоритети розвитку»

Організатор: кафедра економічної теорії Університету

У заході взяли участь 76 учасників, які представляли Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківську державну академію культури, а також Академію економічної освіти Молдови.

Завідувач кафедри Л.С. Шевченко зазначила: «Тематика конференції є досить широкою і незвичною для юридичного закладу вищої освіти. Річ у тому, що сьогодні на ринку праці користуються попитом професії, які потребують міждисциплінарної підготовки, котра забезпечує оволодіння і економічними, і юридичними інструментами. Саме таку підготовку пропонують усі провідні світові заклади вищої освіти».

Робота конференції була організована в 8 дискусійних панелях:

• Актуальні проблеми економічної теорії ХХІ столітті
  • Розвиток бізнесу і суспільства в контексті формування цифрової економіки
  • Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку України в умовах інституціональних перетворень у глобальному середовищі.
  • Пріоритетні напрямки бізнес-консалтингу та проблеми розвитку підприємницької діяльності в Україні
  • Економіко-правові аспекти господарювання в Україні. Сучасний стан, проблеми та перспективи
  • Розвиток фінансів, банківської справи і страхування в умовах глобалізації фінансових ринків
  • Менеджмент у ХХІ столітті: сучасні проблеми, стратегії, технології
  • Сучасні тренди міжнародних економічних відносин та місце в них України.

За результатами конференції видана збірка тез наукових доповідей та повідомлень.