Відбудеться дискусія за участі представника Ради бізнес-омбудсмена Олега Михалюка

11 грудня о 17:00  відбудеться дискусія за участі представника Ради бізнес-омбудсмена Олега Михалюка  «Рада Бізнес-Омбудсмена – інструмент вирішення спорів між бізнесом і державою» (вул. Пушкiнська, 84-а, зала 407).

Рада бізнес-омбудсмена покликана забезпечити прозоре ведення бізнесу в Україні, запровадити нові стандарти взаємодії бізнесу й держави, виробити ефективні й такі, що засновані на визнаних у світі стандартах ведення бізнесу, механізми боротьби з корупцією.

Студенти й викладачі Університету, зацікавлені у тому, щоб дізнатися більше про роботу Ради бізнес-омбудсмена в Україні, про позитивні й негативні уроки її діяльності, напрацьований досвід, правову основу діяльності, а також про те, які питання в роботі Ради бізнес-омбудсмена потребують додаткового врегулювання й вироблення нових юридичних рішень, запрошуються взяти участь у дискусії.