Оголошено переможців конкурсу на отримання іменної стипендії імені сім’ї Палант

Конкурс складався з двох етапів. На першому етапі відбіркова комісія – виконавчий директор Асоціації випускників Університету Артур Булгаков (голова комісії), представник Бориса Паланта Сергій Кучерина (заступник голови), голова профкому студентів Олександр Дудченко, голова студентського самоврядування Ярослав Ільїн та голова Ліги студентів Асоціації випускників Андрій Луговський – ознайомилася з документами 48 студентів 2, 3 та 4 курсів бакалавріату та 1 курсу магістратури, які мають відмінні успіхи в навчанні, плідно займаються науково-дослідною, творчою діяльністю, беруть активну участь у громадському житті, культурній і спортивній діяльності Університету. До другого випробування – співбесіди – потрапили 7 кандидатів. Цікаво, що інтерв’ю з одним із кандидатів, що в межах академічної мобільності зараз навчається у Франції, відбувалося в режимі он-лайн.

20 грудня було названо перших володарів іменної стипендії сім’ї Палант. Проректор з навчальної роботи Юрій Барабашпривітав переможців і зазначив, що проведення конкурсу є одним із напрямів співпраці, передбаченим меморандумом про співробітництво між Університетом і юридичною фірмою «Палант і Шапіро», підписаного в травні цього року.

Представник Бориса Паланта Сергій Кучерина повідомив про перебіг конкурсу і зупинився на постаті Бориса Паланта, а також пояснив, чому Борис Палант обрав саме наш Університет і наших студентів: «По-перше, тому що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є провідним юридичним закладом України, відомим не лише в країнах Європи, а й у Сполучених Штатах Америки. А по-друге, і, мабуть, головне, що 70 років тому цей виш (на той час Харківський юридичний інститут) закінчили його батьки – Іза Анатоліївна та Олександр Борисович».

Юрій Барабаш вручив сертифікати стипендіатам – Миколі Коваленку (4 курс Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України) та Катерині Вараві (3 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції). Премії та книжки, присвячені Біллю про права, від імені Бориса Паланта передав Сергій Кучерина.

Довідка. Борис Палант, партнер юридичної фірми партнер «Palant & Shapiro attorneys at law» (США), народився 1952 року в Харкові. У 1974 році закінчив із відзнакою перекладацьке відділення факультету іноземних мов Харківського державного Університету. У 1978-му закінчив аспірантуру при факультеті лінгвістики Університету штату Нью-Йорк в місті Буффало. У 1980 році Борис Палант вступив до школи права при цьому ж Університеті. Із 2011 року Борис Палант є володарем титулу «Суперадвокат» агентства Рейтер.