Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститут політико-правових та релігійних досліджень запрошують до участі у ІХ Всеукраїнській зимовій правничій школі

Школу організавано Координаційною радою молодих юристів України при Мінюсті відбувається за підтримки Міністерства юстиції України, Європейським університетом, К-project center.

Дата та місце проведення: 5-10.02.2019 року, Високогірна  туристична база «Едельвейс» Європейського університету на горі Бескид (Міжгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений — 30 км. від смт Воловець)

Формат: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Моделювання судових засідань, обшуків на підприємстві та брейн-ринги. Гірськолижний відпочинок, екскурсії та неформальне спілкування.

Метою школи є: формування нової української юридичниї еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Учасники: студенти-правники, молоді юристи, адвокати, молоді науковці та громадські діячі.

Детальніше про умови участі: facebook.com/groups/winterlawschool119,

facebook.com/groups/krmjua; www.facebook.com/institute2015/

Заявки на участь приймаються до 27 січня 2019 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfo_mm2-Bpy4cVb15R03RnGXCSsiwqD_dCu90vndSBilKEGfA/viewform

Партнери заходу:

Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Юридична газета, Юридичний вісник України, Lav & Events, асоціація правників України, ресурсний центр Гурт

Координатор школи: Євген Которобай, тел.: 093-733-47-88,

e-mail: kotorobai.e@gmail.com