Підсумки 1 туру олімпіади

ПРЕС-РЕЛІЗ

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 4 березня 2019 р. було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «правознавство» у 2018/2019 навчальному році.

Взяли участь:

Студенти університету:

На олімпіаді були перевірені знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, адміністративного процесуального права, сімейного права, основ римського права, цивільного права, цивільного процесу, трудового права, екологічного права, господарського права, господарського процесуального права податкового права, кримінального права, кримінального процесу, міжнародного права, міжнародного приватного права, криміналістики. Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання та задачу.

Перевіривши та підрахувавши набрані студентами бали, призові місця були розподілені наступним чином:

В особовому заліку призові місця здобули:

І місце – Посохова Альона Володимирівна, студентка 1 курсу магістратури міжнародно-правового факультету;

ІІ місце – Кечеджі Олена Борисівна, студентка 1 курсу магістратури фінансово-правового факультету;

ІІІ місце – Марченко Володимир Юрійович, студент 1 курсу магістратури Інститут прокуратури та кримінальної юстиції.

У командному заліку (за середніми показниками) призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Факультет адвокатури (105,1 бала);

ІІ місце – Інститут прокуратури та кримінальної юстиції,

Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України (98,8 бала);

ІІІ місце –Міжнародно-правовий факультет (97 балів).