В Університеті говорили про те, як викорінити тортури в місцях несвободи

Відбувся круглий стіл «Реформування кримінально-виконавчої системи України: шлях до викорінення тортур».

Відкриваючи захід, професор кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Університету Анатолій Степанюк зазначив, Україна здійснила значний поступ у забезпеченні дотримання прав засуджених і запобіганні тортурам, але в цій справі кримінально-виконавча система в Україні потребує приведення до європейських стандартів.

У круглому столі взяли участь представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергій Красноперов та програмний директор ГО «Україна без тортур» Ганна Воротинцева, які розповіли про дію національного превентивного механізму і моніторинг місць несвободи. Із доповідями виступили студенти Слідчо-криміналістичного інституту, факультету адвокатури, фінансово-правового, господарсько-правового та господарського правового факультету, а також науковці кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права.

До круглого столу було видано збірник тез доповідей.