Центр дослідження верховенства права і релігії Університету – співорганізатор міжнародної конференції в Оксфорді

24-25 липня у Пемброк-коледжі Оксфордського університету відбулася міжнародна наукова конференція «Людська гідність з точки зору суддів». Співорганізаторами заходу стали Міжнародний центр дослідження права і релігії Університету Брігама Янга (США) і Центр дослідження верховенства права і релігії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У конференції взяли участь вчені з Німеччини, США, Ірландії, Італії, України, Ізраїлю, Сінгапуру,Чехії, Китаю, Бразилії, Катару та Польщі. У своїх презентаціях учасники обговорювали, як і наскільки вдало доктрина людської гідності застосовується судами національних і міжнародних юрисдикцій. Йшлося, зокрема, про філософський вимір людської гідності у правосудді, права людини і моральний порядок, вплив ідеї людської гідності на захист соціальних прав, право на гідність в антидискримінаційних справах, людську гідність і релігійну свободу, юриспруденцію гідності Європейського суду з прав людини, Суду ЄС та Міжамериканського суду з прав людини.

За словами директора Центру дослідження верховенства права і релігії Дмитра Вовка статті учасників конференції будуть надруковані окремою книгою, публікація якої очікується у 2020 році в одному з провідних академічних видавництв Європи.