25 жовтня 2019 року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мова і право»

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

«Мова і право»

25 жовтня 2019 р.

м. Дніпро

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Кафедра українознавства та іноземних мов Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ  25 жовтня 2019 року проводить Всеукраїнський  науково-практичний семінар «Мова і право»

Метою даного семінару є обговорення широкого кола актуальних проблем сучасності, у тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах світової інтеграції.

До участі у семінарі запрошуються:

• вчені у галузі лінгвістики, літератури, журналістики, права;
  • адвокати, юрисконсульти, нотаріуси, інші практикуючі фахівці у галузі права.
  • здобувачі вищої освіти, ад’юнкти, аспіранти та ін.

Пріоритетні напрями роботи

науково-практичного семінару:

• Актуальні проблеми юридичної термінології.
  • Мовні процеси в суспільстві.
  • Юридична лінгвістика в Україні та світі.
  • Актуальні проблеми психолінгвістики.
  • Медіаосвіта та медіавпливи на аудиторію.
  • Професійна спрямованість іноземної мови.
  • Мова як чинник формування і розвитку духовності.
  • Правові аспекти в культурологічному вимірі (література, мистецтво, журналістика).
  • Вивчення мов у контексті міжкультурної комунікації.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Для участі у науково-практичному семінарі необхідно подати до 31  серпня 2019 року авторську довідку та тези доповідей на електронну адресу: kaf_uim@ukr.net з приміткою «На науково-практичний семінар». Файли необхідно назвати за зразком: Петренко_Тези; Петренко_Автор.

Оргкомітет науково-практичної конференції приймає тези доповідей обсягом до 5 сторінок (англійською мовою), набрані у текстовому редакторі Мicrosoft Word, орієнтація – книжкова (А4),  шрифт Times New Roman, розмір (кегель) – 14, міжрядковий інтервал – 1; усі поля – 20 мм, абзац – 12,5 мм, сторінки не нумеруються. Література (за потреби) оформлюється за вимогами відповідно до ДСТУ 8302:2015. Джерела (не більше п’яти) наводяться в алфавітному порядку.

До початку роботи науково-практичного семінару планується видання збірника матеріалів, який буде надіслано учасникам у PDF форматі на електронну адресу, зазначену в авторській довідці, упродовж 10 днів після проведення конференції. Друкований варіант збірника оплачується додатково, за бажанням автора.

Автори опублікованих матеріалів несуть відповідальність за їх зміст. Редколегія може не поділяти погляди, викладені у збірнику. Тези друкуються в авторській редакції.

Контакти:

Колесник Алла Валеріївна, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри українознавства та іноземних мов, конт. тел. 097 437-32-56.

Подворчан Алла Зеновіївна, старший викладач кафедри українознавства та іноземних мов, конт. тел. 095 681-78-31

Адреса кафедри: пр. Гагаріна 26, м. Дніпро, 49005, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, кафедра українознавства та іноземних мов (кабінети 235, 240).

Зразок оформлення авторської довідки

Прізвище ________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________

По батькові_______________________________________________