Фахівці з деліктного права Іспанії та Німеччини виступили з лекціями для студентів-правників

В межах III Харківського міжнародного юридичного форуму було проведено низку лекцій на тему “Деліктне право: кампаративна перспектива і нові виклики”.

За словами координатора та спікера лекторіуму, кандидата правових наук, асистента кафедри цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдана Карнауха, метою лекторіуму є дослідження сучасного місця деліктного права, його нові виклики та як на них реагують національні правові системи. «Більш того, спікери та учасники намагалися передбачити, що можна очікувати від майбутнього деліктного права. Зокрема, зосередили увагу на останніх реформах деліктного права у Франції, деліктно-правових аспектах дизельного скандалу Німеччини, а також чи може хворий на рак вимагати компенсації від виробника канцерогенних пестицидів», – зазначив Богдан Карнаух.

Спікерами заходу стали доктор права, викладач забов‘язального та деліктного права Рікардо Пазос (Іспанія), професор публічного права та політики у Федеральному університеті прикладних наук для публічної адміністрації у Брюлі Арндт Кюннеке (Німеччина).