Стань щасливим володарем безкоштовного квитка на конференцію Kharkiv Digital

26-11-2019

Вас цікавлять інновації, блокчейн та диджіталізація?

Тоді конференція Kharkiv Digital саме для вас!

Спеціально для студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого команда Distributed Lab дарує 5 безкоштовних квитків на Kharkiv Digital, яка відбудеться вже 29 листопада.

Що корисного на Kharkiv Digital на вас чекає?

• Надихнетеся справжніми історіями успіху блокчейн спеціалістів, які зараз керують успішними проектами та своїми компаніями.
  • Знайдіть роботу своєї мрії у блокчейн сфері! Кращі блокчейн компанії Харкова прийдуть на Kharkiv Digital у пошуках талантів.
  • Нові знайомства та перспективи! Хто знає, можливо ця конференція стане для вас доленосною ?
  • А ще будуть смачні кава-брейки!

Цікаво? Умови розіграшу наступні!

1) Надіслати e-mail на адресу pavel@distributedlab.com з текстом “Хочу квиток для НЮА”

2) Відправники перших 5-ти листів отримають по 1 квитку безкоштовно! Інші відправники теж не залишаться без бонусу!

Місце проведення та подробиці дивіться на офіційному сайті Kharkiv Digital https://kharkivdigital.com/

До зустрічі на Kharkiv Digital! Приєднуйтесь, буде цікаво!