До уваги студентів! Левітт Інститут міжнародного розвитку пропонує вам стати слухачами курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

28-09-2019

Левітт Інститут міжнародного розвитку оголошує про відновлення своєї діяльності в Україні, зокрема на факультеті адвокатури Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого, з метою реалізації своєї місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності. Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі, практикуючі юристи зі Сполучених Штатів Америки на англійській мові. Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого будуть проходити національні змагання “moot court”, за результатами якого найкращі студенти матимуть можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади.

До участі запрошуються студенти 1-4 курсів першого (бакалаврського) та 1-го курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Для того, щоб зареєструватися на курс необхідно:

• сканувати QR code та заповнити реєстраційну форму;
  • підписатися на сторінку The Leavitt Institute for International Development – TLI у Facebook (https://www.facebook.com/TLIWorldwide/ );
  • почати відвідувати заняття.

За більш детальною інформацією звертайся до:

Оксани Карпенко +380938169312 okarpenko@leavittinstitute.org