11.02.2020 р. університет приймає учасників III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Із вітальним словом виступив голова організаційного комітету проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш: «Правова освіта й правове виховання, пропагування цінностей й ідеалів права є серед завдань української вищої освіти. Саме тому уже багато років Університет долучається до організації Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства». Проректор розповів про освітню й наукову діяльність, міжнародні зв’язки вишу та про унікальну матеріально-технічну базу, що створена для успішного оволодіння студентами юридичною професією та різнобічного розвитку особистості. Він також додав, що Університет уже кілька років успішно реалізує проєкт «Клас імені Ярослава Мудрого», до якого вже долучилися школи чотирьох міст України. В межах проєкту ЗВО проводить воркшопи й семінари для вчителів, домагає у підготовці учнів до участі в олімпіадах й конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук, забезпечує кабінети правознавства сучасною літературою.

Голова журі олімпіади завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтин Гусаров ознайомив учасників із регламентом заходу й побажав школярам успіху.

До програми олімпіади входять виконання обов’язкових завдань та методичні заходи для учителів історії та правознавства.

Для учасників передбачена екскурсія Університетом, до музею криміналістики, навчально-бібліотечного комплексу та Палацу студентів.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 14 лютого (після 17:00), остаточні результати – на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації і КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 20 лютого.