3 березня 2020 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Право». Визначені переможці.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» та відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 3 березня 2020 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Право».

У заході взяли участь представники  Інституту прокуратури та кримінальної юстиції  (6 осіб),  господарсько-правового факультету (5 осіб),  Слідчо-криміналістичного інституту (5 осіб),  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України (6 осіб),  Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ (6 осіб), Військово-юридичного інституту  (5 осіб), міжнародно-правового факультету  (5 осіб), факультету адвокатури  (5 осіб).

На олімпіаді були перевірені знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, адміністративного процесуального права, сімейного права, основ римського приватного права, цивільного права, цивільного процесу, трудового права, екологічного права, господарського права, податкового права, кримінального права, кримінального процесу, міжнародного права, криміналістики. Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання та задачу.

Перевіривши та підрахувавши набрані студентами бали, призові місця були розподілені наступним чином:

В особовому заліку призові місця здобули:

І місце – Владислав Медвєдєв (факультет адвокатури, 1 курс магістратури)

ІІ місце – Євгеній Промський (факультет адвокатури, 1 курс магістратури)

ІІІ місце – Дар’я Фартушна   (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс магістратури).

У командному заліку (за середніми показниками) призові місця

розподілились наступним чином:

І місце – факультет адвокатури;

ІІ місце – Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України;

ІІІ місце – господарсько-правовий факультет.