10-11 вересня 2020 р. команда Університету перемогла у мут-корті з захисту прав біженців та шукачів захисту

Катерина Ткачук (4 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) та Шахсне Рустемова (2 курс магістратури факультету адвокатури) здобули перемогу у мут-корті (moot court) з захисту прав біженців та шукачів захисту.

Змагання відбулися за ініціативи та сприяння Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та Громадської організації «Десяте квітня».

Турнір, у якому взяли участь команди з різних університетів України, проходив 10-11 вересня у місті Одеса.

Команда нашого Університету показала гідний результат, отримавши найвищі бали за підготовку меморандумів і виступів під час усних дебатів, за що була відзначена суддями.