26 вересня 2020 р. розглянуто питання організації клінічного процесу представниками юридичних клінік Харкова, Чернівців, Києва, Дніпра і Луцька

Організатор зустрічі −  Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. 

На заході  були присутні:  керівник правничої клініки Національного університету «Києво-Могилянської академія» Юлія Матвєєва,  заступник керівника юридичної клініки «Захист та справедливість» Національного університету біоресурсів та природокористування України Наталя Кідалова,  керівник юридичної клініки при юридичному факультеті Університету митної справи та фінансів Шавкат Давлатов,  у режимі онлайн до участі приєдналися керівник юридичної клініки «Ad Astra» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Віталій Єлов та  представники юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

Під час зустрічі учасники розглянули питання організації клінічного процесу, з’ясували переваги і недоліки дистанційного консультування клієнтів, обговорили прояви дискримінації в практиці клінічних справ.  

Особливу увагу колеги-клініцисти звернули на необхідність підвищення фінансової грамотності населення не лише в своєму регіоні, а й за його межами за рахунок поїздок та з використанням можливостей Інтернету. Також дискутували про розвиток потенціалу юридичних клінік у сфері надання фінансових консультацій,  на реальних прикладах клієнтів довели важливість обізнаності населення з фінансових питань, обмінялися досвідом втілення гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». 

Завершилася зустріч мотиваційною промовою керівника Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віктора Янишена і врученням сертифікатів присутнім за активну участь у заході.