Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Новим роком і Різдвом Христовим

Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники Університету!

Від щирого серця вітаю вас із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

2020 рік приніс людству нелегкі випробування. Пишаюся тим, що колектив Університету витримав усі удари долі й укріпив позиції лідера юридичної освіти України. Завдяки зусиллям науково-педагогічних кадрів впровадження технологій дистанційного навчання не вплинуло на якість знань, які отримують наші студенти. У свою чергу, студентство активно долучилося до удосконалення навчального процесу, демонструючи відповідальність і спрямованість на результат.

Рік, що минає, попри все був плідним для університетської громади в усіх напрямах роботи – підготовка фахівців, наукові дослідження, розширення міжнародних зв’язків і співпраці з органами державної влади та щедрим на ділові й дружні візити.

Важливою подією 2020 року для Університету стали вибори на посаду ректора. Іх результат засвідчив єднання колективу у визначенні подальшої долі нашої альма-матер. Щиро дякую за підтримку та віру у моє бачення нашого спільного подальшого шляху!

Попереду у нас натхненна праця, амбітні проєкти та нова сторінка розвитку нашого Університету…

Від усього серця хочу привітати вас із Новим роком та Різдвом Христовим і побажати, щоб новорічна ніч нікого не оминула своїми дивами. Нехай разом з ялинковими вогнями запаляться зірочки кожного з вас, які будуть зберігати у ваших оселях любов і благополуччя.

Доброго вам здоров’я, душевної рівноваги й бадьорості, щасливого майбуття!

Радісних Новорічних та Різдвяних свят!

З повагою,

ректор Національного юридичного університету