Всеукраїнська наукова конференція «КРИМІНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ ТА ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Шановні колеги!

Кафедра кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти взяти участь у ХІ Всеукраїнській науковій конференції «КРИМІНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ ТА ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ ХХІ СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 24 травня 2023 року.

Мета конференції:

створення майданчику для обговорення молодими дослідниками ключових проблем кримінальної юстиції, що виникають у зв’язку з глобальними викликами, які постали перед Україною, надання їм можливості висловити своє бачення варіантів їх подолання, формування навичків публічного виступу та дискутування зі складних проблем правозастосування.

Основні проблеми та тематичні напрями, які обговорюватимуться:

Напрям І. Досудове провадження: проблеми правозастосування в умовах воєнного стану

Напрям ІІ. Правосуддя в умовах збройного конфлікту.

Орієнтовний регламент роботи конференції:

14.45 – 15.00 – підключення учасників, вирішення організаційних питань

15.00 – 18.00 – пленарне засідання

18.00 – 18.10 – підведення підсумків

Виступи 7-10 хвилин

Повідомлення 5 хвилин

Обговорення до 3 хвилин

Робочі мови: українська

Форма участі – дистанційна

Конференція відбудеться на платформі ZOOM за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/87046145393?pwd=Mm8rTnFRUnFzK2gyY1k5VTBNUnhs UT09

Код доступу: 8QGbcK

Для участі в конференції Вам необхідно до 15 травня 2023 року в електронному вигляді електронною поштою: crimproc2023conf@ukr.net надіслати заявку на участь (форма додається) та тези доповіді, погоджені науковим керівником.

Матеріали є прийнятими, якщо Ви отримали про це на e-mail підтвердження Оргкомітету з посиланням на zoom конференцію.

Дата:
Подія Категорія: