Тренінг «Публічна дипломатія в діяльності університетів»

26 Вересня @ 08:00 - 9 Жовтня @ 17:00
Завантаження Події
  • Форма участі - змішана
  • Місце проведення - Медіацентру ГДІП на вул. Пирогова, 6-А, Київ або Zoom та YouTube
  • Інформаційний лист

Шановні колеги!

Наші партнери – ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ДП «ГДІП») запрошує представників університету взяти участь у тренінгу «Публічна дипломатія в діяльності університетів», який відбуватиметься у вересні-жовтні 2023 року.

Тренінг створений для викладачів дисциплін, які стосуються дипломатичної діяльності, співробітників відділів міжнародної співпраці та зв’язків з громадськістю.

Мета проєкту — поглиблення знань та набуття практичних навичок учасників щодо публічної дипломатії задля підвищення рівня комунікативної спроможності університетів з різними аудиторіями, розбудови іміджу та зміцнення бренду університету в українському та міжнародному публічному просторі, нетворкінгу та обміну досвідом представників українських університетів та експертів, сприяння розвит­ку міжнародної співпраці.

Поміж організаторів заходу — Міністерство закордонних справ України, Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Західноукраїнський національний університет. Проєкт буде реалізовано за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Тренінг складатиметься з шести тематичних занять, терміни навчання: 26 вересня — 9 жовтня 2023 року. Лекції відбудуться в приміщенні Медіацентру ГДІП за адресою: вул. Пирогова, 6-А, а також онлайн через платформу “Zoom”.

За результатами тренінгу учасники отримають сертифікати на 0,5 кредиту.

З питань реєстрації та за додатковою інформацією просимо звертатися до співробітника дирекції «Медіацентр» ДП «ГДІП» Едуарда Кузьменка за тел.: +38 (063) 838-47-21 або email: prepress.gdip@gmail.com.

Деталі

Початок:
26 Вересня @ 08:00
Кінець:
9 Жовтня @ 17:00
Подія Категорія: