VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Право і суспільство: актуальні питання та перспективи розвитку»

08.12.2022 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Запрошуємо Вас взяти участь у VIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Право і суспільство: актуальні питання та перспективи розвитку», яка відбудеться 8 грудня 2022 року в Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

📚 Приймаються роботи до таких секцій:

• Секція 1.Теорія держави і права, історія держави і права, конституційне право, міжнародне право, адвокатура, прокуратура, судоустрій, державне будівництво, місцеве самоврядування.
  • Секція 2.Цивільне право, цивільний процес, господарське право, господарський процес, адміністративне судочинство, виконавче провадження, трудове право, земельне право, аграрне право, екологічне право, фінансове право, митне право, медичне право.
  • Секція 3.Адміністративне право, кримінальне право, кримінальний процес, оперативно-розшукова діяльність, криміналістика, кримінологія.
  • Секція 4.Суспільствознавчі дисципліни.

🔶 Форма проведення конференції – змішана.

🔷 До участі запрошуються науковці, аспіранти, студенти, учні шкіл, а також практичні працівники з України та закордонних країн, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері права.

📩 Подати заявку на участь у конференції

📖 Зразок та вимоги до оформлення тез

Організаційний комітет:

☎️ +38 (099) 475-7172 – Сергій Черненко

🔗 Участь у конференції безкоштовна!

📥 Учасники отримають електронний збірник тез конференції. Окрім того, є можливість додатково замовити друкований примірник.

❗️ Просимо звернути увагу, що організаційний комітет не займається редагуванням тез! Тези доповідей, які не відповідають вимогам, не будуть прийняті до друку!

✅ Для участі необхідно до 24 листопада 2022 року (включно) надіслати на електронну адресу poltavalawcollege@gmail.com одним листом (у темі зазначити ваше Прізвище, ім’я, по батькові повністю):

• заявку на участь, тези (назва електронного документу повинна мати назву за прізвищем автора);
  • електронну скан-копію рецензії наукового керівника.

📍 Наша адреса: Україна, м. Полтава, проспект Першотравневий, 14, телефон +38 (053) 256-0142

Дата:
Час:
Подія Категорія:

Організатор

Полтавський фаховий коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого