ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ на тему «Робота адвоката-цивіліста в сучасних умовах»

24.11.2022 @ 14:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
  • Форма участі - Zoom

Ідентифікатор: 355 175 28 65

Пароль: 54 92 04

Прохання до учасників завантажити останню версію ZOOM чи оновити поточну версію. Також, просимо переконатися, що у Вашому профілі Zoom зазначено Ваше ім’я, прізвище та установу (латинським алфавітом). Будь ласка, не вмикайте звук. Щоб поставити запитання чи висловити коментар слід використати кнопку «Підняти руку» і не забудьте, будь ласка, ввімкнути свій мікрофон, щоб говорити.

Робоча мова: українська.

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського)т та другого (магістерського) рівнів вищої освіти галузі знань 08 Право спеціальності 081 Право, представники професорсько-викладацького складу українських зацікавлених правничих шкіл, юристи-практики, представники професійних правничих громадських організацій.

24 листопада 2022 року

13:30           Організатори тестують готовність платформи ZOOM

13:50           Приєднання учасників до платформи ZOOM

14:00    Привітання учасників

Таліна Кравцова, Партнер ЮФ «Asters»

Юрій Некляєв, старший юрист ЮФ «Asters»

Дмитро Лученко, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Тетяна Коломоєць, декан юридичного факультету Запорізького національного університету

14:10 – 15: 20 Модеровані виступи спікерів

Питання для обговорення:

• Опрацювання великого масиву інформації;
  • Робота з доказами (збір, оформлення, подання до суду);
  • Підготовка до участі в судових процесах;
  • Особливості роботи з приватними клієнтами.

Спікери:

Таліна Кравцова, Партнер ЮФ «Asters»

–        має понад 16 років досвіду роботи у провідних юридичних фірмах України;

–        спеціалізується на супроводі судових спорів у галузі сімейного права, зокрема справ, пов’язаних із розірванням шлюбу, поділом майна подружжя, визначенням місця

–        проживання та порядку спілкування з дитиною, утриманням дитини (виплатою аліментів), питаннями усиновлення та опіки, оскарженням батьківства та позбавленням батьківських прав.

–        консультує клієнтів із суміжних питань громадянства та спадкування (в тому числі щодо координації міжюрисдикційних спадкових справ), а також щодо укладення шлюбних договорів.

–        представляє інтереси українських та закордонних клієнтів, у тому числі високопосадовців, власників та топ-менеджерів українських та міжнародних компаній.

ВИЗНАННЯ:

–        рекомендований юрист в сфері сімейної медіації та судочинства у 2022 році за даними міжнародного рейтингового агенства Best Lawyers

–        рекомендований експерт у сфері юридичних послуг для приватних клієнтів за даними міжнародного рейтингового агенства The Legal 500

–        відзначена серед провідних юристів у сфері сімейного права за даними національного рейтингу “Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2021”

–        входить до числа успішних жінок-юристок, Ukrainian Women in Law 2021

Юрій Некляєв, старший юрист ЮФ «Asters»

–        випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  LL.M Університету Хартфордшира (Англія).

–        Адвокат, понад 13-річний досвід юридичної практики.

–        спеціалізується на питаннях ведення судових справ в галузі сімейного та спадкового права.

–        консультує клієнтів із широкого спектру питань судочинства та виконання судових рішень як українських, так і іноземних судів на території України.

–        представляє інтереси клієнтів у позасудовому врегулюванні конфліктів та медіації. Юрій надає юридичну підтримку клієнтам щодо визначення місця проживання дітей та поверненні викрадених дітей до батьків у рамках процедур, передбачених Гаазькими конвенціями (1980 та 1996 р.р.).

ВИЗНАННЯ:

–        рекомендований юрист в сфері сімейного права у 2022 році за даними міжнародного рейтингового агенства Best Lawyers

–        член ради Комітету з цивільного, спадкового та сімейного права Асоціації правників України.

15:20    Підведення підсумків. Заключні ремарки.

16:00      Завершення заходу.

Дата: