Платформа «Наука та Бізнес»

На підставі листа Міністерства освіти і науки України від 27 квітня 2022 р. № 1/4537-22 інформуємо про запуск платформи «Наука та бізнес». Платформу створено з метою організації онлайн-майданчику для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти, надання можливості бізнесу знайти науковий результат, а вченим – реалізувати власний потенціал і комерціалізувати наявні наукові результати.

Платформа «Наука та бізнес» стимулюватиме розвиток наукового та інноваційного потенціалу України, створить можливість представникам бізнесу, сфери науки та інновацій взаємодіяти за допомогою онлайн-інструменту. Такий майданчик дозволить економити час для пошуку необхідних рішень і задач, стимулювати та вдосконалювати співпрацю, а також покращувати ефективність наукових досліджень і приносити практичні результати.

Платформа «Наука та Бізнес» надає можливість:

– науковцям презентувати бізнесу свій науковий продукт або інноваційну розробку;

– бізнесу розмістити запити щодо затребуваних наукових результатів, технологій, інноваційних ідей та рішень;

– усім користувачам знайти партнерів для виконання спільних наукових, науково-технічних та інноваційних проєктів;

– замовити наукову і науково-технічну експертизу.

 Платформа також забезпечує:

– доступ до баз даних наукових розробок і актуальних потреб бізнесу;

– доступ до інформаційної та консультаційної підтримки для науковців і бізнесу;

– швидкий пошук партнерів для реалізації спільних проєктів як серед науковців, так і серед представників бізнесу;

– здійснення комунікації в онлайн режимі;

– популяризацію науки, інновацій і бізнесу, орієнтованого на високотехнологічні ринки.

В умовах воєнного стану платформа може слугувати для полегшення процесу пошуку партнерів для виконання наукових, науково-технічних та реалізації інноваційних проєктів, а також спільного використання наявної дослідницької та інноваційної інфраструктури.

Також на платформі розміщуватимуться анонси Science&Business Startup Bootcamp та Science&Business Demo Dау та інших заходів для поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа та пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://s2b.nauka.gov.ua/signup

Реєструватись та використовувати інструменти платформи можуть як наукові, науково-педагогічні працівники, здобувачі освіти, які здійснюють наукову або інноваційну діяльність персонально, так і наукові підрозділи закладів вищої освіти, наукових установ, шляхом реєстрації одного із працівників.

Заповнення інформації про пропозиції та можливості співпраці з представниками бізнесу та пошуку партнерів здійснюється користувачами самостійно, шляхом заповнення відповідних форм в особистому кабінеті (профіль науковця).

Інструкцію щодо реєстрації на платформі “Наука та бізнес” можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/hGlnvMe

Додатково повідомляємо, що для швидкого інформування українських науковців та інноваторів про можливості їх підтримки в Україні та за кордоном створено інформаційний канал Info Science Bot, через який ми оперативно інформуємо про нові ініціативи підтримки у сфері науки та інновацій: https://t.me/InfoScienceBot

У разі виникнення додаткових питань щодо роботи платформи, просимо звертатись на електронну пошту krukevych@mon.gov.ua (контактна особа Оксана Крукевич, в.о. керівника експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій).