Еразмус+ «Розбудова спроможності у сфері вищої освіти»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до міжнародного консорціуму закладів вищої освіти (координатор консорціуму – НУ «Львівська політехніка»), і разом із партнерами виграв грант у рамках програми Еразмус+ «Розбудова спроможності у сфері вищої освіти» (ERASMUS-EDU-2023-CBHE). Проєкт «Відкрита наука для української системи вищої освіти» (Open4UA) має на меті сприяння національній реформі у сфері відкритої науки (Open Science) та розробку механізмів оцінювання наукових досліджень. До команди Університету, очолюваної проректором Дмитром Лученком, увійшли Богдан Карнаух, Інеса Шуміло, Тетяна Цувіна, Наталія Філатова-Білоус та Андрій Євков. Виконання Проєкту дозволить підвищити доступність наукових результатів для професійної спільноти, здобувачів освіти та широкого загалу, а також забезпечить валідність в оцінюванні якості наукових досліджень. Маємо за честь бути частиною Проєкту, і працювати над реформуванням вищої освіти і вітчизняної науки відповідно до стандартів європейського освітнього та дослідницького середовища.