29 березня 2024 року відбулася робота круглого столу «ВІДШОДУВАННЯ ШКОДИ, ЗАВДАНОЇ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ»

Із вступним словом до учасників заходу звернулись проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Дмитро Лученко та декан юридичного факультету Запорізького національного університету Тетяна Коломоєць. Практична складова у роботі круглого столу була втілена доповідями представників суддівського корпусу, зокрема судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Євгена Петрова, голови Господарського суду Харківської області Наталії Новікової та судді Харківського апеляційного суду Віктора Яцини. Доповідачі звернули увагу на окремі аспекти розгляду справ пов’язаних з відшкодуванням шкоди завданої війною. Змістовними та актуальними, також були виступи голови адвокатського об’єднання «Ліберті Вей» Олександра Крайза та адвоката Івана Шумейко.

Доповідачі наголошували на специфіці позовної роботи та особливостях доказування шкоди завданої внаслідок військової агресії. Окремі теоретичні проблеми у межах розглядуваної тематики висвітлили в.о. завідувачки кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тетяна Цувіна та  доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдан Карнаух. Модерував захід начальник науково-дослідницького сектору, доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Арсен Ісаєв.

Відеозапис роботи круглого столу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ObMi5cvvvco