Звіт з НДР 2022

2022
Кафедра теоретико-правових дисциплін
Кабальський Роман Олександрович
Козаченко Анатолій Іванович
Кравцова Надія Геннадіївна
Куцепал Світлана Вікторівна
Лебеденко Світлана Олексіївна
Любченко Маріанна Іванівна
Перебийніс Юлія Василівна
Прохазка Ганна Анатоліївна
Кафедра цивільного, господарського і фінансового права
Гаркуша Андрій Олександрович
Гриценко Галина Григорівна
Губанова Ольга Валеріївна
Криницький Ігор Євгенович
Новосьолова Галина Германівна
Нога Петро Петрович
Шевчик Олександр Сергійович
Шимко Артем Романович
Ромашко Альона Анатоліївна
Шандула Олександр Олексійович
Кафедра адміністративного права
Балакарєва Ірина Миколаївна
Бєлікова Марина Іванівна
Бойко Ірина Володимирівна
Гаращук Володимир Миколайович
Зелінська Яна Сергіївна
Зима Олександр Тарасович
Зуй Валентина Василівна
Ігнатченко Ірина Георгіївна
Ковтун Марина Сергіївна
Лученко Дмитро Валентинович
Марченко Олена Олександрівна
Писаренко Надiя Борисiвна
Рябченко Ярослава Степанівна
Соловйова Ольга Миколаївна
Спасенко Вікторія Олександрівна
Сьоміна Валентина Анатоліївна
Федчишин Сергiй Анатолійович
Кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності
Богуцький Володимир Володимирович
Коваленко Лариса Павлівна
Компанієць Ігор Миколайович
Мартиновський Володимир Володимирович
Мех Юлія Володимирівна
Настюк Василь Якович
Солнцева Христина Володимирівна
Шаповал Роман Володимирович
Шевчук Олександр Михайлович
Шовкопляс Олександра Володимирівна
Кафедра господарського права
Битяк Олексій Юрійович
Бойчук Роман Петрович
Ваксман Регіна Володимирівна
Давидюк Олександр Миколайович
Задихайло Дмитро Вітольдович
Крупа Лариса Володимирівна
Кудрявцева Вікторія Вікторівна
Мілаш Вікторія Сергіївна
Остапенко Юлія Ігорівна
Швидка Тетяна Ігорівна
Шовкопляс Ганна Миколаївна
Щокіна Олена Олександрівна
Кафедра державного будівництва
Бодрова Ірина Іванівна
Болдирєв Сергiй В`ячеславович
Величко Валерій Олександрович
Гаращук Ілона Володимирівна
Гринчак Алла Анатоліївна
Лялюк Олексій Юрійович
Муртіщева Аліна Олександрівна
Омелько Іван Іванович
Петришина Марина Олександрівна
Попрошаєва Олена Андріївна
Серьогіна Світлана Григорівна
Стешенко Тетяна Вiталiївна
Фоміна Світлана Валеріївна
Фролов Олександр Олександрович
Чиркін Антон Сергійович
Шутова Ольга Сергіївна
Кафедра екологічного права
Анісімова Ганна Валеріївна
Бредіхіна Вікторія Леонідівна
Гетьман Анатолій Павлович
Донець Ольга Володимирівна
Єрмолаєва Тетяна Вікторівна
Задихайло Дмитро Дмитрович
Копиця Євгенія Миколаївна
Лозо Олена Вячеславівна
Размєтаєв Сергій Володимирович
Соколова Алла Костянтинівна
Суєтнов Євген Павлович
Туліна Ельбіс Євгенiвна
Черкашина Марина Костянтинівна
Шеховцов Володимир Володимирович
Кафедра економічної теорії
Гриценко Олена Аврамівна
Губін Кирил Григорович
Іващенко Марина Вікторівна
Камінська Тетяна Михайлівна
Левковець Олена Миколаївна
Марченко Ольга Сергіївна
Нечипорук Людмила Володимирівна
Овсієнко Ольга Вікторівна
Шевченко Людмила Степанівна
Кафедра земельного та аграрного права
Бакай Юлiя Юріївна
Гордєєв Володимир Іванович
Данілік Дар`я Михайлівна
Ігнатенко Ірина Володимирівна
Кондратенко Дар’я Юріївна
Корнієнко Ганна Сергіївна
Курман Тетяна Вікторівна
Лісова Тетяна Вікторівна
Покальчук Михайло Юрiйович
Станіславський Валерій Петрович
Туєва Оксана Миколаївна
Хомінець Світлана Володимирівна
Чирик Альона Олегівна
Шарапова Світлана Володимирівна
Шульга Михайло Васильович
Кафедра іноземних мов
Бесараб Тетяна Петрівна
Голубнича Людмила Олександрівна
Зелінська Ольга Ігорівна
Каданер Оксана Вадимівна
Кузнецова Олена Юріївна
Лисицька Олена Павлівна
Микитюк Світлана Степанівна
Мороз Тетяна Юріївна
Мошинська Олена Юліївна
Нестеренко Ксенія Вікторівна
Романцова Яна Володимирівна
Сергєєва Галина Анатоліївна
Сімонок Валентина Петрівна
Ходаковська Оксана Олександрівна
Частник Олександр Станіславович
Кафедра іноземних мов та професійних комунікацій
Демченко Діна Ісхаківна
Зайцева Маргарита Олексіївна
Липко Ірина Петрівна
Малєєва Тетяна Євгенiвна
Мельнікова Тетяна Вячеславівна
Місеньова Вікторія Вікторівна
Сорока Наталя Анатоліївна
Щокіна Тетяна Миколаївна
Кафедра історії держави і права України і зарубіжних країн
Васильєв Євген Олександрович
Гоцуляк Свiтлана Леонідівна
Єрмолаєв Віктор Миколайович
Казак Ріната Алімівна
Лизогуб Віталій Анатолійович
Лісогорова Катерина Миколаївна
Омарова Айсел Азад кизи
Пономарьова Ганна Павлівна
Рум`янцев Вячеслав Олексійович
Стеценко Ніна Сергіївна
Турчіна Марія Олегівна
Шевердін Максим Михайлович
Шигаль Денис Анатолійович
Кафедра конституційного права України
Байрачна Лариса Кiмiвна
Барабаш Юрій Григорович
Берченко Григорiй Валерійович
Дахова Ірина Іванівна
Ковтун Віталій Іванович
Летнянчин Любомир Іванович
Мохончук Богдан Сергійович
Павшук Катерина Олександрiвна
Романюк Павло Віталійович
Слінько Тетяна Миколаївна
Ткаченко Євгеній Володимирович
Кафедра конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права
Батигіна Олена Михайлівна
Божко Володимир Миколайович
Кущ Олексій Євгенович
Любченко Олексій Олександрович
Мельник Олена Дмитрівна
Полховська Інна Костянтинівна
Сидоренко Анна Сергіївна
Троцька Марина Василівна
Кафедра криміналістики
Баранчук Василь Васильович
Білецька Ганна Андріївна
Булулуков Олег Юрiйович
Демидова Євгенія Євгеніївна
Затенацький Дмитро Вікторович
Капустіна Марієтта Владиславівна
Колеснікова Інна Анатоліївна
Костенко Марина Володимирівна
Курман Олександр Васильович
Латиш Катерина Володимирівна
Мусієнко Олег Леонідович
Негребецький Владислав Валерійович
Семеногов В’ячеслав Володимирович
Синчук Олександр Васильович
Чорний Геннадій Олексійович
Шевчук Віктор Михайлович
Шепітько Валерій Юрійович
Яремчук Вікторія Олегівна
Кафедра кримінально-правової політики
Бурда Олександр Миколайович
Володіна Оксана Олександрівна
Гальцова Вікторія Володимирівна
Головкін Богдан Миколайович
Ємельяненко Володимир Віталійович
Зінченко Iрина Олександрiвна
Кулик Катерина Дмитрівна
Лисодєд Олександр Володимирович
Оболенцев Валерій Федорович
Оробець Костянтин Миколайоович
Осадча Анна Сергіївна
Панов Микола Іванович
Самощенко Iгор Вiкторович
Сметаніна Наталiя Володимирівна
Таволжанський Олексій Володимирович
Харитонов Сергій Олександрович
Кафедра кримінального права
Базелюк Вікторія Володимирівна
Байда Антон Олександрович
Баулін Юрій Васильович
Борисов Вячеслав Iванович
В’юник Максим Вікторович
Горностай Алеся Вікторівна
Григор`єва Марина Євгеніївна
Гринчак Сергій Васильович
Гродецький Юрій Васильович
Дем`яненко Юлія Іванівна
Демидова Людмила Миколаївна
Євдокімова Олена Володимирівна
Забуга Юлiя Юрiївна
Зайцев Олексій Володимирович
Киричко Василь Миколайович
Козак Вадим Анатолійович
Маслак Наталія Володимирівна
Маслова Олена Олегівна
Мохончук Сергій Михайлович
Новікова Катерина Андріївна
Орловський Руслан Семенович
Пономаренко Юрій Анатолійович
Радутний Олександр Едуардович
Рубащенко Микола Анатолійович
Таволжанська Юлiя Сергіівна
Тютюгiн Володимир Iллiч
Ус Ольга Володимирівна
Харитонова Олена Володимирівна
Шевченко Євген Валерiйович
Шепітько Михайло Валерiйович
Шульженко Надія Володимирівна
Кафедра кримінального права та кримінально-правових дисциплін
Аббасова Дарія Лазимівна
Гнатюк Андрій Юрійович
Гринько Лариса Петрівна
Гуторова Наталя Олександрівна
Михайліченко Тетяна Олександрівна
Скрипник Андрій Володимирович
Тітко Іван Андрійович
Кафедра кримінального процесу
Бережний Олександр Іванович
Беспалько Інна Леонiдiвна
Бородіна Ірина Валеріївна
Вапнярчук В`ячеслав Віталійович
Гетьман Галина Миколаївна
Демура Марина Ігорівна
Дроздов Олександр Михайлович
Дудченко Олександр Юрiйович
Зуєв Володимир Вікторович
Іванцова Альона Вікторівна
Капліна Оксана Володимирівна
Карпенко Михайло Олегович
Крицька Ірина Олександрівна
Лейба Олена Анатоліївна
Маринів Володимир Іванович
Москвич Лiдiя Миколаївна
Овсяннікова Ольга Олександрівна
Ребриш Анна Сергіївна
Тищенко Ольга Ігорівна
Туманянц Ануш Робертівна
Кафедра кримінальної юстиції
Бабаєва Олександра Володимирівна
Верхогляд-Герасименко Олена Володимирівна
Давиденко Світлана Василівна
Лапкін Андрій Васильович
Марочкін Олексій Іванович
Повзик Євген Вікторович
Кафедра культурології
Лисенко Олена Анатоліївна
Меліхова Юлія Анатоліївна
Пивоваров Василь Миколайович
Прудникова Олена Вікторівна
Сідак Людмила Миколаївна
Слюсаренко Тетяна Олександрівна
Уманець Ольга Віталіївна
Шумейко Олена Анатоліївна
Кафедра міжнародного права
Аббакумова Дарина В’ячеславівна
Галан Вікторія Олександрівна
Сенаторова Оксана Василівна
Сердюк Олександр Васильович
Сіваш Олена Михайлівна
Стешенко Володимир Миколайович
Тарасов Олег Володимирович
Кафедра міжнародного приватного права та порівняльного правознавства
Зінченко Олена Володимирівна
Корнєва Поліна Михайлівна
Матвєєва Анастасія Володимирівна
Панченко Вікторія Валеріївна
Тагієв Акіф Сахавет огли
Чевичалова Жанна Вячеславівна
Шуміло Інеса Анатоліївна
Кафедра прав людини та юридичної методології
Буряковська Катерина Олександрівна
Максимов Сергiй Iванович
Погребняк Станіслав Петрович
Размєтаєва Юлія Сергіївна
Сатохіна Наталія Іванівна
Смородинський Віктор Семенович
Уварова Олена Олександрівна
Кафедра права Європейського Союзу
Анакіна Тетяна Миколаївна
Асірян Сюзанна Рафіківна
Білоусов Євген Миколайович
Бойчук Дмитро СергіЙович
Жуков Ігор Миколайович
Іванов Артем Геннадійович
Комарова Тетяна Вячеславівна
Маринів Іванна Ігорівна
Трагнюк Олеся Янівна
Щокін Юрій Вадимович
Яковюк Іван Васильович
Кафедра соціології та політології
Волянська Олена Володимирівна
Герасіна Людмила Миколаївна
Клімова Галина Павлівна
Панфілов Олександр Юрійович
Підкуркова Ірина Валеріївна
Погрібна Вікторія Леонідівна
Поліщук Ігор Олексійович
Требін Михайло Петрович
Кафедра теорії права
Биля-Сабадаш Ірина Олександрівна
Дашковська Олена Ростиславівна
Мерник Анастасія Муслімівна
Петришин Олег Олександрович
Прийма Сергiй Васильович
Процюк Iгор Валерiйович
Сидоренко Ольга Олександрiвна
Соколова Ірина Олександрiвна
Суходубова Ірина Володимирівна
Трихліб Крістіна Олексіївна
Кафедра трудового права
Бурнягіна Юлія Миколаївна
Вєтухова Iрина Анатолiївна
Галкіна Наталія Миколаївна
Жернаков Володимир Володимирович
Зенін Андрій Петрович
Зіноватна Іляна Вікторівна
Конопельцева Олена Олександрівна
Кравцов Данило Маркович
Красюк Тетяна Василівна
Луценко Олена Євгенівна
Орлова Наталія Геннадіївна
Свічкарьова Ярослава Віталіївна
Середа Олена Григорівна
Сільченко Сергiй Олександрович
Слюсар Андрій Миколайович
Соловйов Олексій Володимирович
Юровська Вікторія Володимирівна
Юшко Алла Миронівна
Яковлєв Олександр Анатолійович
Яковлєва Галина Олександрівна
Ярошенко Олег Миколайович
Кафедра фізичного виховання
Бодренкова Інна Олексіївна
Джерелій Валерій Вікторович
Єгоров Павло Євгенович
Мунтян Віктор Степанович
Попрошаєв Олександр Володимирович
Приходько Ганна Іванівна
Романенко Людмила Віталіївна
Щербак Руслан Михайлович
Кафедра філософії
Войтенко Дмитро Олександрович
Данильян Олег Геннадійович
Дзьобань Олександр Петрович
Жданенко Свiтлана Борисiвна
Калиновський Юрій Юрійович
Кальницький Едуард Анатолійович
Качурова Світлана Володимирівна
Коваленко Ганна Вікторівна
Коваленко Інна Ігорівна
Мелякова Юлія Василівна
Невельська-Гордєєва Олена Петрівна
Павленко Жанна Олександрівна
Трофименко Володимир Анатолійович
Юркевич Олена Миколаївна
Кафедра фінансового права
Алісов Євгеній Олександрович
Білінський Дмитро Олександрович
Бондаренко Ірина Миколаївна
Брояков Сергій Вікторович
Головашевич Олександр Олександрович
Дамірчиєв Мушфік Іскєндер-огли
Дмитрик Ольга Олександрiвна
Кобильнік Дмитро Анатолійович
Котенко Артем Михайлович
Кучерявенко Микола Петрович
Маринів Наталія Анатоліївна
Овчаренко Анастасія Сергіївна
Смичок Євген Михайлович
Товкун Людмила Вiкторiвна
Шаренко Максим Сергійович
Шульга Тетяна Михайлівна
Кафедра цивільного права №1
Балюк Віктор Миколайович
Баранова Людмила Миколаївна
Біляєв Олександр Олександрович
Борисова Валентина Іванівна
Долгополова Любов Миколаївна
Донець Антон Геннадійович
Дуденко Тетяна Дуденко
Іванов Андрій Михайлович
Ісаєв Арсен Миколайович
Казанцев Сергiй Володимирович
Карнаух Богдан Петрович
Коробцова Наталія Василівна
Кривобок Світлана Володимирівна
Курафєєва Ірина Василівна
Маліновська Ірина Миколаївна
Печений Олег Петрович
Пучковська Ірина Йосипівна
Спасибо-Фатєєва Інна Валентинівна
Сурженко Ольга Анатоліївна
Ташʼян Роман Іванович
Уразова Ганна Олександрівна
Ус Марина Володимирівна
Філатова-Білоус Наталія Юліївна
Ходико Юрiй Євгенович
Янишен Віктор Петрович
Яркіна Наталя Євгенівна
Кафедра цивільного права №2
Бірюкова Алевтина Геннадіївна
Бровченко Тетяна Ігорівна
Даниленко Ольга Володимирівна
Євков Андрій Миколайович
Іванова Ксенія Юріївна
Колісникова Ганна Вячеславівна
Крижна Валентина Миколаївна
Маслова-Юрченко Катерина Олександрівна
Музика Тетяна Олександрівна
Надьон Вікторія Валентинівна
Піддубна Вікторія Федорівна
Попов Віктор Андрійович
Рубан Олена Олександрівна
Сімсон Ольга Едуардівна
Скакун Юрій Євгенійович
Тупицька Євгенія Олександрiвна
Явор Ольга Анатоліївна
Яроцький Віталій Леонідович
Кафедра цивільної юстиції та адвокатури
Баранкова Вікторія Валеріївна
Вільчик Тетяна Борисівна
Гузе Костянтин Анатолійович
Гусаров Костянтин Володимирович
Жушман Максим Вікторович
Ковальова Яна Олександрiвна
Колісник Олена Вікторівна
Коломієць Яна Леонідівна
Кравцов Сергiй Олександрович
Мамницький Валерiй Юрiйович
Назаров Іван Володимирович
Овчаренко Олена Миколаївна
Попов Олександр Ігорович
Рожнов Олег Вікторович
Сібільов Денис Михайлович
Удальцова Iрина Вiталiївна
Цувіна Тетяна Андріївна
Череватенко Ірина Миколаївна
Шпак Максим Володимирович
Шутенко Оксана Василівна