Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії проводять ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Запрошуємо заклади вищої освіти та наукові установи України підтримати проведення Конкурсу, сприяти поширенню інформації про нього (у т.ч. на офіційних інтернет-ресурсах, у соціальних мережах, ін.) та заохочувати потенційних учасників до підготовки конкурсних робіт.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені, якісні та неопубліковані наукові роботи. Детальна інформація про мету Конкурсу, пріоритетні напрями досліджень у межах загальної теми, вимоги щодо учасників і наукових робіт, порядок їх подання та оцінювання, а також відзначення переможців викладена у Положенні про Конкурс (завантажити).

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 жовтня 2022 р. на електронну адресу Оргкомітету (contest.bhr.ua@gmail.com) надіслати заявку (завантажити) щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію рецензії наукового керівника.

Повідомляємо, що 23 серпня 2022 р. об 11.00 в режимі он-лайн відбудеться круглий стіл із приводу початку Конкурсу. Інформація про Порядок денний і посилання для підключення буде розміщена на інтернет-сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua/) та Уповноваженого (https://www.ombudsman.gov.ua/).

Контакти Оргкомітету: офіційна ел. адреса – contest.bhr.ua@gmail.com; Санченко Алевтина – із загальних питань та з питань співпраці (тел.+380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com); Сошников Антон – з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску до участі наукових робіт (тел.+380955031091, ел. адреса: antonsoshnykov@gmail.com); Токунова Анастасія – з питань оформлення, подачі, прийому наукових робіт (тел.+380953694272, ел. адреса: anastasiya.to@gmail.com).