Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації БОРОХ Тетяни Сергіївни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2022-02 створена для захисту дисертації БОРОХ Тетяни Сергіївни «Зловживання правом в сімейних правовідносинах» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 192 від 18.10.2022 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться20 грудня 2022 року о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-boroh/

Склад ради

Голова ради:

– Дашковська Олена Ростиславівна – докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензенти:

• Надьон Вікторія Валентинівна – докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри цивільного права № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Піддубна Вікторія Федорівна – кандидатка юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільного права № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

• Красицька Лариса Василівна – докторка юридичних наук, провідний науковий співробітник відділу забезпечення інтеграції академічної та університетської правової науки та розвитку юридичної освіти Київського регіонального центру Національної академії правових наук України;
  • Кириченко Тетяна Сергіївна – кандидатка юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Рішення спеціалізованної вченої ради

Аудіозапис захисту