Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації МЕЛЬНИКА Ярослава Олеговича

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2022-01 створена для захисту дисертації МЕЛЬНИКА Ярослава Олеговича «Правове регулювання оплати праці в державному секторі економіки» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 192 від 18.10.2022 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться 22 грудня 2022 року о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-melnik/

Склад ради

Голова ради

– Середа Олена Григорівна – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Рецензенти:

• Луценко Олена Євгенівна – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Бурнягіна Юлія Миколаївна – кандидатка юридичних наук, доцентка, асистентка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

• Пижова Марина Олександрівна – докторка юридичних наук, в.о. проректора з наукової роботи та рекрутації Державного податкового університету;
  • Костюченко Олена Євгенівна – докторка юридичних наук, професорка, провідний науковий співробітник відділу забезпечення інтеграції академічної та університетської правової науки та розвитку юридичної освіти Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.

Рішення спеціалізованної вченої ради

Аудіозапис захисту