Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації Горбачевської Тамари Ігорівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2024-02 створена для захисту дисертації ГОРБАЧЕВСЬКОЇ Тамари Ігорівни «Свобода релігії й переконань і право: загальнотеоретичне дослідження» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 119 від 28.03.2024 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого  вул. Григорія Сковороди, 77, м. Харків, 61024, тел. (057) 704-93-61

Захист відбудеться 29 травня 2024 о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Склад ради

Склад ради:
Голова ради
– Погребняк Станіслав Петрович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Рецензенти:
– Максимов Сергій Іванович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
– Размєтаєва Юлія Сергіївна, кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Опоненти:
– Щербанюк Оксана Володимирівна, докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри процесуального права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Цебенко Соломія Богданівна, кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Рішення спеціалізованної вченої ради

Висновок