23 листопада 2017 року запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «Community policing – нова парадигма діяльності поліції»

Шановні колеги!

Кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія»

ЗАПРОШУЄ

Вас взяти участь у роботі Круглого столу на тему:

«Community policing – нова парадигма діяльності поліції»

(до 20-річчя кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія»)

Круглий стіл відбудеться 23 листопада 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою даного круглого столу є обговорення актуальних питань взаємодії поліції та громадськості в сфері протидії злочинності.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування, юристи-практики та представники громадських організацій.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Форма участі у круглому столі – очна (з публікацією матеріалів круглого столу, або без такої), заочна (з публікацією матеріалів круглого столу).

Для участі у круглому столі необхідно не пізніше 5 листопада 2016 року надіслати на електрону адресу оргкомітету (k.stil2017@gmail.com)

• заявку (див. зразок заявки);
  • відредаговані матеріали конференції (див. зразок та вимоги до оформлення);
  • відскановану рекомендацію наукового керівника (для учасників без наукового ступеня).

Орієнтовні питання для обговорення в межах круглого столу:

1. Поліція та громада: проблеми комунікації та зворотного зв’язку.
  2. Забезпечення прозорості діяльності поліції через призму ЗМІ.
  3. Взаємодія ЗМІ, громадськості та поліції в контексті протидії злочинності.
  4. Участь громадськості у доборі та просуванні по службі поліцейських
  5. Реформа Національно поліції: перспективи діяльності дільничних офіцерів поліції.

Додаткова інформація:

• Усі витрати по відрядженню, проживанню та харчуванню здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за рахунок організації, яка його відрядила;
  • Відшкодування витрат, пов’язаних з публікацією тез, здійснюється в розмірі 200 грн. у науково-дослідній частині НУ ОЮА за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 1010. Також переказ коштів може бути здійснений через термінал на розрахункову картку Приват Банку: 5168 7551 0313 6053 (одержувач: Дикий Олег Вікторович). Відсканована квитанція про переказ коштів повинна бути надіслана одночасно з поданням матеріалів конференції;
  • У разі заочної участі учасники додатково сплачують витрати на поштове відправлення збірника матеріалів круглого столу у розмірі 30 гривень або замовляють доставку за власний рахунок;
  • Збірник матеріалів буде виданий до початку роботи круглого столу і вручений під час його проведення, а у разі заочної участі – надісланий поштою протягом 10 днів після закінчення роботи круглого столу;
  • Оргкомітет залишає за собою право відхилення матеріалів, які не відповідають встановленим вимогам.

За додатковою інформацією звертайтеся:

доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права,

к.ю.н. Дикий Олег Вікторович

тел. +38 (097) 18 22 959

e-mail: k.stil2017@gmail.com

Вимоги до електронного варіанту доповіді та заявки на участь

• Назва файлів та тема повідомлення повинні відповідати прізвищу та імені учасника конференції (наприклад, Дикий Олег заявка, Дикий Олег тези);
  • Текст виконаний у Microsoft Word для Windows, файл з розширенням *.doc, *.docx;
  • обсяг – до 5 сторінок книжкового формату А4;
  • посилання на використані джерела робити по тексту в квадратних дужках;
  • список джерел подається в кінці тез доповіді автора;
  • поля: верхнє, нижнє, праве – 15 мм, ліве – 20 мм;
  • шрифт – Times New Roman. Кегль – 14;
  • інтервал між рядками – 1,5.

Тези друкуються в авторській редакції.