Проведено круглий стіл «Господарсько-правове забезпечення інноваційного інвестування: проблеми та пропозиції» за участю представників Харківської міської ради

Організатори: кафедра господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківська міська рада

У заході взяли участь: проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П. Гетьман, заступник Харківського міського голови з питань правового забезпечення М.В.Стаматіна, заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту – начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради В.В.Грецька-Миргородська, головний спеціаліст відділу проведення іміджевих заходів управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради В.С.Бежко, заступник начальника відділу по роботі з інвестиційними та грантовими проектами управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради М.М.Гаджиєв, викладачі та аспіранти кафедри господарського права Університету.

Круглий стіл розпочався вітальним словом проректора з наукової роботи А.П.Гетьмана, який, зокрема, зауважив: «Дуже приємно, що Харківська міська рада підтримує захід, я переконаний, що співпраця буде продовжена. Сподіваюсь, практика і наука спільно будуть впливати на інноваційний та інвестиційний розвиток Харківської територіальної громади».

Із доповідями виступили: заступник Харківського міського голови з питань правового забезпечення М.В.Стаматіна – «Курс на залучення інвестицій міста Харків»; заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту – начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради В.В.Грецька-Миргородська – «Стратегія розвитку міста Харкова. Кластер та Ярмарок «Стартапів»»; завідувач кафедри господарського права Університету Д.В.Задихайло – «Проект Інноваційного кодексу України як варіант розвитку національного інноваційного законодавства»; доцент кафедри господарського права Університету О.М.Давидюк – «Проблеми правового забезпечення відносин, пов’язаних з обігом технологій в Україні» та ін.