Всеукраїнська науково-практична конференція «Злочини проти громадської безпеки та кримінально-правова політика держави в умовах гібридної війни»

Навчально-науковий гуманітарний інститут Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Злочини проти громадської безпеки та кримінально-правова політика держави в умовах гібридної війни», що проходитиме у м. Київ 22 грудня 2017 року.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів освіти, практичні працівники вітчизняних та зарубіжних правоохоронних органів, аспіранти та здобувачі, магістри та студенти.

Кінцевий термін подання матеріалів – 12 грудня 2017 року.

Секції конференції:
1. Кримінальне право
2. Кримінологія
3. Кримінально-виконавче право
4. Кримінальне процесуальне право
5. Криміналістика
6. Судова експертиза
7. Юридична психологія
8. Судові, правоохоронні та правозахисні органи

Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться у додатку до цього листа.

Оргкомітет конференції:
Навчально-науковий гуманітарний інститут