29-30 грудня 2017 року у місті Одесі Національний університет «Одеська юридична академія» проводитиме міжнародну науково-практичну конференцію «Тенденції розвитку юридичної науки в інформаційному суспільстві».

Конференція відбудеться в межах проекту «Наукові конференції Одеської школи права». Метою цієї конференції є обговорення широкого кола актуальних правових проблем сучасності, у тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах євроінтеграції.

До участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових і правоохоронних органів, органів державної влади й місцевого самоврядування як України, так і інших країн.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 26 грудня 2017 року надіслати на електронну адресу оргкомітету odesa.law.school@nuoua.od.ua:
• заявку;
• відредаговані тези доповіді;
• відскановану квитанцію про сплату витрат, пов’язаних із публікацією тез доповіді.
З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, завантажте інформаційний буклет, що міститься у додатку до цього листа.