14 лютого 2018 року в залі №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого буде проведено презентація Антиплагіатної Інтернет-системи компанії «Плагіат».

На виконання розпорядження №14 від 12 січня 2017 року про організацію попередньої перевірки на виявлення текстових запозичень дисертаційних досліджень, що подаються до спеціалізованих вчених рад університету, 14 лютого 2018 року в залі №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого буде проведено презентація Антиплагіатної Інтернет-системи компанії «Плагіат».

З представником компанії к.т.н. Олександром Стрямцем будуть обговорені сучасні вимоги які висуваються перед вищими навчальними закладами України та світу, а також роль і місце процесу виявлення та запобігання поширення плагіату в рамках захисту та підвищення рівня дисертаційних досліджень та наукових робіт. Етапи попередньої перевірки на виявлення текстових запозичень та  попередження випадків подання до захисту робіт із елементами плагіату.